Morfeus 1

Najjednoduchší variant vhodný pre hotely, penzióny, ubytovne, výplň je celá z HR (studenej peny).Pre vysokú nosnosť, životnosť, elasticitu apriedušnosť sú tieto matrace univerzálne, vhodné menovite do zariadení, kde sa striedajú hostia rôznej hmotnosti a     s rôznymi nárokmi na tvrdosť lôžka. Môže byť uložený na pevnom, lamelovom i polohovacom rošte, výška matrace je 13 alebo 15cm, nosnosť do 130-kg.

 

Možnosť vyrobenia matraca aj na mieru ! 

Cena po telefóne - Kontakt  


Morfeus 2

Kombinácia studenej peny (11cm) a pomalej peny (4cm). Je použiteľný obojstranne. Na strane studenej peny je pružnejší, tvrdší, na strane pomalej peny prispôsobivejší, mäkší. Výška matraca je 15 cm, nosnosť do 120 kg, uloženie na pevný alebo polohovací rošt, prípadne aj na lamelový, ak má dostatočne husté priečky.


Možnosť vyrobenia matraca aj na mieru ! 

Cena po telefóne - Kontakt  

 JKP-M

Jadro matraca tvorí 3cm vysoká kokosová platňa, ktorá zlepšuje     výmenu vzduchu vo vnútri matraca (vnútorné vetranie). Kombinácia   so studenou penou spája výhody kokosových matracov s výhodami matracov z materiálov, popísaných v texte o type MORFEUS 2.

  Vhodné uloženie:

  ·   na pevný alebo lamelový rošt

  ·   doporučená vzdialenosť lamiel max. 5Cm

  ·   výška matraca 12cm

  ·   nosnosť do 120 kg

Možnosť vyrobenia matraca aj na mieru !  

Cena po telefóne - Kontakt   


BALNEA GSP - Pružinový matrac

 Oceľové pružiny, ktoré tvoria jadro matraca, sú od ostatných  materiálov    od izolované hrubou vrstvou netkanej textílie, odolnej  voči  oderu. Ďalšiu  vrstvu tvorí kokosová platňa, ktorá zabezpečuje  optimálne rozloženie  tlaku  na jednotlivé rady pružín. Na kokosovej  platni je 2-4 cm vrstva  zmäkčujúceho materiálu, rôzneho pre  jednotlivé typy matracov.

Zmäkčujúcu vrstvu na spodnej strane tvorí studená pena, na vrchnej strane pomalá pena. Matrac spája výhody pružinovej výplne (vysoká vzdušnosť, príjemné pruženie) s výhodami materiálov, popísaných v texte  pri výrobkoch MORFEUS 2. Výška matraca je 21 cm, nosnosť do 120kg, s  výstužami do 150 kg. Ortopedické vlastnosti lepšie vyniknú pri  uložení na  pevnú podložku, resp. rošt so vzdialenosťou latiek max. 5 cm.
Možnosť vyrobenia matraca aj na mieru ! 

Cena po telefóne - Kontakt  BALNEA GL - Pružinový matrac s výstužou

Oceľové pružiny, ktoré tvoria jadro matraca, sú od ostatných materiálov od izolované hrubou vrstvou netkanej textílie, odolnej voči oderu. Ďalšiu vrstvu tvorí kokosová platňa, ktorá zabezpečuje optimálne rozloženie tlaku na jednotlivé rady pružín. Na kokosovej platni je 2-4 cm vrstva zmäkčujúceho materiálu, rôzneho pre jednotlivé typy matracov.

Zmäkčujúcu vrstvu na spodnej strane tvorí studená pena, na vrchnej strane pomalá pena. Matrac spája výhody pružinovej výplne (vysoká vzdušnosť, príjemné pruženie) s výhodami materiálov, popísaných v texte pri výrobkoch MORFEUS 2. Výška matraca je 21 cm, nosnosť do 120kg, s výstužami do 150-kg. Ortopedické vlastnosti lepšie vyniknú pri uložení na pevnú podložku, resp. rošt so vzdialenosťou latiek max. 5 cm.

Do matraca sú vkladané výstuže, ktoré umožnia vytvoriť mäkší či tvrdší matrac podľa želania zákazníka.Možnosť vyrobenia matraca aj na mieru ! 

Cena po telefóne - Kontakt  


Taščičkový pružinový matrac

Zmäkčujúcu vrstvu na spodnej strane tvorí studená pena, na vrchnej strane pomalá pena, pružinová výplň má 5 zón s rôznou tvrdosťou, pričom každá pružina je samostatne zabalená v textilnej taštičke. Matrac spája výhody pružinovej výplne (vysoká vzdušnosť, príjemné pruženie) s výhodami materiálov, popísaných v texte pri výrobkoch MORFEUS 2.

 ·    výška matraca 21 cm

 ·    nosnosť do 130 kg

Uloženie na ľubovoľnú podložku s výnimkou roštu s pružnými (predpätými) lamelami.


Možnosť vyrobenia matraca aj na mieru ! 

Cena po telefóne - Kontakt